Procházka v přírodě | Read Eat and Live

Procházka v přírodě

Včera se potvrdila myšlenka, že neplánované věci se vždy vyvedou lépe, než ty plánované. Jsou prázdniny. Já chtěla původně s holkama celý den ležet v obýváku na gauči. A cpát se všemi možnými dobrotami, až nám z toho bude špatně. Protože jsem si myslela, že přesně takové odreagování potřebuju. To jsem se ale sakra moc zmýlila!


Ráno jsme se vzbudily, dosyta nasnídaly (čti "přežraly, protože neumím odhadnout kaši pro více lidí a byl z toho plný kotel - hups") a jak bylo původně na programu, lehly jsme si na gauč. Co se ale nestalo, rozhodly jsme se pro odpolední procházku. Jak nevinný nápad. A jak geniální! Už dlouho jsem nebyla na pořádné procházce. Někde v přírodě. Jen tak, bez jakýchkoliv starostí. Musím říct, že je to milionkrát lepší, než lenošení. 


Cíl cesty - nedaleký statek s kavárnou. Latte a zákusek. Jasná volba! Zachumlaly jsme se tedy do naprosto random věcí, co se válely ve skříni. Jestli se z tohohle nestane nový a šílený módní hit, tak už fakt nevím. Komu by se totiž nelíbily sportovní kalhoty, pletený svetr, bunda, na kterou jsem už úplně zapomněla a šátek? Jo, a abych nezapomněla, boty na běhání! Tak samozřejmě, že jsme se v tom musely vyfotit! :D
Po té "namáhavé" cestě jsme si konečně dopřály teplou kávu, domácí perník a bylo nám bezva. Jakože fakt! I když jsme seděly venku. Kupodivu nám zima nebyla. Což nechápu. Vůbec.
Ale nevadí. Hlavní je, že máme přeplněná bříška a jsme ready na pokračování - bezmála sedmikilometrovou pouť do města. Doslova. Vyšly jsme na náměstí! V těch našich vystajlovaných outfitech! Panebože! Můžeš být ale v klidu. V momentě, kdy jsem potřebovala moc, moc čůrat, by mě ani nenapadlo přemýšlet nad něčím takovým. Naštěstí tam na nás čekalo auto (to zní děsně skvěle :D) a my pokračovaly v naší pouti do dalšího města.

Že by dárky na poslední chvíli? Naštěstí jsme se po cestě převlékly a v obchoďáku jsme si další ostudu neudělaly. Nebo že by... Jo! V Albertu! Kdo by si koupil deset párků, kysané zelí a mega velkou bagetu? Doufám, že prodavačky ani v nejmenším nenapadlo, co by z toho mohlo vzejít. :D


Pominu-li ale tuto nechutnou večeři (ještěže jsem si koupila navíc croassant), byl to jeden z nejvíc super dní za poslední dva měsíce. Vřele doporučuji časté, dlouhé procházky. Jen tak s kamarádama. A když den zakončíš filmem Pýcha a Předsudek, vínem a masáží nohou, tak to teprve bude vítězství! :)Nikol

Unknown

6 komentářů:

 1. Ježiš ,to je super článek :) ! Muselo to být super :D ! Přeci jen ,není nad to být s opravdovými kamarády nebo rodinou :) !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji! ♥ Bylo to moc super. Po dvou hektických měsících konečně pořádný odpočinek s těmi nejlepšími. :)

   Vymazat
 2. Jéé ta káva vypadá krásně :) zrovna dneska prý bylo dnes úplně krásně a já byla od 9 do tmy zavřená na squashi :((
  Getmovin by Deni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A byla dobrá! :D Jé, tak to je škoda. :( Squash musí být sice taky skvělý, ale venku by byl ten den asi lepší, to je pravda. :)

   Vymazat
 3. :))))) byly to boží prázdniny! a zítra pokračujeme v Berlíně!!!

  OdpovědětVymazat