Mauricius, 2. část - potápění a jak jsme zmokli | Read Eat and Live

Mauricius, 2. část - potápění a jak jsme zmokli

Dnes jsem nejspíš viděla a zažila všechno. Od extrémního hicu, přes témata z němčiny, první ochutnání papáji, nejnádhernější potápění, kakající rybu... až po totální změnu počasí a tropický déšť. Nebo přijde ještě něco dalšího? Pokud to bude večeře, tak to beru. :D Asi totiž umřu hlady. Takže pokud se z tohoto článku vyklube jeden velký nesmysl, tady máš důvod.Hlavní náplní našeho odpoledne bylo potápění. A já neskutečně lituji, že nemám foťák do vody. Bylo to totiž tak nádherný! Úplně jak z těch dokumentů o podmořském světě. Růžová ryba sem, zelený korál tam... Jo, a představ si. Plavu si takhle za jednou vcelku velkou, bílo-černou, proužkovanou rybou. Sleduju jí. Cítím se fakt skvěle. Asi jako "tajnej" agent. Ne... kecám. :D Ale jo, sledovala jsem ji. Když v tom, z čista jasna, se tak nějak zavrtí. Zakrouží okolo své osy. Zmateně zamrkám. Jakmile otevřu opět oči, ryba odplouvá. Po ní zůstávají jen dva hnědé, k hladině stoupající objekty. Hovínka? S mým štěstím určitě. :DNo, a když jsem bohužel nemohla vyfotit hovínka, ježky, korály, ryby... vyfotila jsem alespoň okolí. I to bylo kouzelné. 
Ještě něco. Jsou tu krásné mušle. Povalují se jen tak na pláži. Což znamená, že jich už máme plno a úplně bez práce. I tak jsem však jednu naprosto skvělou vylovila. Sama. Ha. Jsem šikovná. Ano, musím se pochválit. :D Protože jinak už by mi žádná radost nezůstala. Žilo v ní totiž ještě nějaké zvířátko a já jí musela zahodit. Achjo.


Mimochodem, takhle to vypadalo nad obzorem, když jsme vyplouvali z našeho místa pro potápění.


A takhle o pár minut později nad pevninou. :D Tropický déšť jak se sluší a patří. S menšími přestávkami pokračuje až do teď. Což je přibližně o pět hodin později. :D


Byl Tvůj den taky tak plodný? :DNikol

Unknown

2 komentáře: