These kinds of days... | Read Eat and Live

These kinds of days...

Některý dny bych nejradši celý proležela v posteli. Zachumlaná pod peřinou, se spoustou jídla a s knížkou nebo filmem. Nic nedělání je fajn. Jenže někdy to chce i něco jinčího!

Občas se i stává, že si nastavím budíka na půl osmou a vůbec s tím nemám problém. Klidně se z tý postele vyhrabu, jen abych stihla pořádnou snídani. Žádný rychlý hltání. Jen pohodička. Já a moje kaše. Teprve až po tomhle oblíbeném rituálu je čas na akci. A že dneska byla skvělá! Aby taky ne. Každý výlet do Prahy je boží. :)

I když musím říct, že to šlo ze začátku krapet nezvykle. První zastávka (až po záchodě, samozřejmě) v Costě pro kafe, v Mark and Spencerovi pro cookiesku a moje peněženka zůstala nedotčená? Stále stejně "plná"? Cože?! Ale neboj, nejsem divná. Byl k tomu pádný důvod! :D Za "á" samozřejmě snídaně. Doslova jsem se přežrala. Musela jsem totiž nutně mít plnou misku kaše s oříškama, semínkama... jak jinak taky :D, celou nektarinku a ještě zbytek dýňovýho chleba, abych si měla na co namazat ty dva medy, co mi rodiče přivezli z Chorvatska. Jop. Vážně chytrej tah před brunchem v Marriottu. 

Čímž se dostávám k důvodu "bé". Šetřila jsem si místo na brunch. Abych pak mohla sníst co jen půjde. Což se taky samozřejmě stalo. Ještě teď, o x hodin později, mám pocit, že mi snad břicho praskne (i když za to nejspíš může i buchta, co na mě po příjezdu domů čekala #čuně)Ale co... žijeme jen jednou. Tak proč se jednou za čas pořádně nepřežrat nenajíst?
Co je na plný břicho nejlepší? No přeci to jít vychodit. Na pořádnou procházku. To bysme ale nebyly my s Barčou, abysme po pár metrech chůze nepotkaly hračkárnu Hamleys. Do který jsme mimochodem chtěly už dloouho jít. Nějaká procházka? Pf. Tohle bylo daleko lepší! Už vím, kde chci mít narozeninovou oslavu a kde budou mít každou narozeninovou oslavu moje budoucí děti. :D V ráji poníků, medvídků, autíček a všech dětských snů. <3
Nevím, jak jinak líp jsme mohly zakončit den. Možná třeba ještě nedostat pokutu za stání na zákazu, ale to už by to bylo asi až moc dokonalý, co? :DNikol

Nikol Mudrová

Žádné komentáře:

Okomentovat