No equipment home arm and back workout | Read Eat and Live

No equipment home arm and back workout

S novým rokem jdou ruku v ruce předsevzetí. Já jsem si tentokrát žádné velké nedávala. Jedná se spíše o malé změny. Nad čím jsem ale dost přemýšlela, byl tento blog. O čem vlastně je? O čem chci, aby byl? Původní koncept byl směřován na to, co mě baví. Co ráda dělám. V tu dobu to byly převážně knížky, vaření a sem tam cestování, když byla možnost. Troufám si ale říct, že se mé preference za uplynulý rok přeci jen trochu změnily.

Neříkám, že předtím jsem necvičila, ovšem teď je to mnohem intenzivnější. Více mě to baví. Objevila jsem jakýsi svůj systém, spoustu nových cviků, stylů cvičení... Ano, sice se to tu sem tam objevilo, ale co takhle zdravou stravu s cvičením na tomto blogu o něco více propojit?


Mohla by to být jak motivace pro Tebe, tak i pro mě. Jelikož poslední dobou je docela dost ošklivo na běhání, málo času na posilovnu, nezbývá nic jiného, než cvičit doma. I to jde. A může to být často stejně náročné, ba i náročnější, než na posilovacích strojích, s činkami v rukách... Co víc, při cvičení s vlastní vahou zapojíš více svalů! #tochceš 

Já se alespoň dokopu k tomu, abych si sestavila pořádný workout. Většinou totiž vymýšlím cviky za pochodu, udělám jen pár opakování, přejdu na další cvik, pak mi třeba někdo napíše a já mu  začnu odpovídat. Přestanu cvičit a konec. Bez jakéhokoliv "plánování" dopředu nemám vlastně žádný cíl a není to k ničemu. Takže pojďme cvičit společně a třeba to i nějaké výsledky bude mít. :)

Pro dnešek mám pro Tebe možnost, jak si skvěle zacvičit třeba i ve vlastním obýváku. Klidně si k tomu zapni televizi, ať je to záživnější a připrav se na totálně odrovnané ruce. Jako vážně. Fakt to bolí! :D

CardioWorkout


Celou posilovací část si dej ve 3 sériích, do kliků běž, co nejníže můžeš (samozřejmě v poslední sérii to asi bude vypadat jinak, než v první, ale to vylepšíme :D) a za nějakých 20 minut máš docvičeno. Pak už si můžeš užívat jen ten skvělý pocit a nějakou dobrou svačinku (hlavně tedy tu svačinku :D)

Hezký den. :)


Nikol


Nikol Mudrová

2 komentáře:

  1. Wow, jsem tu poprvé a už teď vím, že rozhodně né naposledy :3 dávám "odběr". Tvoje názory jsou si dost podobné s mými a taky mám ráda cvičení a hlavně zdravý mňamky :3 ♥ :D Akorát nemám takovou představivost jako ty a mám asi jenom 4 druhy ovesných kaší :D Takže teď mám aspoň inspiraci!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tak teď jsi mě potěšila. :) Budu jen ráda, když sem zavítáš častěji. :) A s tou představivostí to nebude až taková sláva, neboj... Většinou se řídím jen tím, co doma najdu. :DD

      Vymazat