Běhej pro dobrou věc! | Read Eat and Live

Běhej pro dobrou věc!

Běh. Jedna z mála chvil, kdy se dokáži úplně odreagovat. Jen tak na čtyřicet minut vypnout, vyběhnout do přírody a vrátit se s čistou hlavou, dobrým pocitem a úsměvem na tváři. Můžu mít sebevíc ráda posilování, jógu... na běh snad ale nikdy nic z toho mít nebude. To jsem tu již už ale několikrát omílala, žejo. Tak proč se k tomu vracím znovu?

Díky Denče jsem se nedávno dozvěděla o jedné naprosto úžasné akci. A moc se o ni s Tebou chci podělit. Jedná se o jedinečnou šanci spojit běh s dobrým skutkem. Což se rovná dalšímu úsměvu při doběhnutí navíc. :) #tochcešO co jde? Jednoduše řečeno máš možnost přispět každým svým uběhnutým kilometrem 1 korunu na SOS dětské vesničky. Pro více informací mrkni na událost Běháme s Hyundai pro SOS dětské vesničky na Facebooku. Nejde o nic složitějšího, než poslat mail na beh@hyundai.cz se svými běhy. Screenshot z běžecké aplikace, odkaz na stránku, kde jsou Tvé běhy načteny, cokoliv... Nemělo by se však jednat o údaje starší jednoho týdne - pokud jsem to pochopila správně, to by měla být jediná podmínka.

Připoj se také! Pomůžeš, získáš motivaci navíc a ještě se můžeš v průběhu zapojit do několika soutěží o menší ceny. Čas je do finálního závodu na konci září. Vyhecuj své kamarády, známé i neznámé, rodinu. Dej o tomto projektu vědět co nejvíce lidem. Pojďme spolu naběhat, co nejvíce dokážeme! :)Nikol

Nikol Mudrová

10 komentářů:

 1. Niky, super! Jsem moc ráda, že se to dostane mezi více lidí a nasbíráme tak víc a víc penízků pro děti! :)
  www.getmovincz.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak! Čím víc můžeme pomoct, tím líp. :))

   Vymazat
 2. Perfektní!!! Supeeeer! Holky, díky sdílení!!! Čím více lidí bude posílat kilometry, tím lépe. Jupííí!

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělé, holky, díky moc! :-) Zatím máme pro SOS vesničky naběháno přes 4.000 km a 5 měsíců je ještě před námi ;-) Niky, moc hezký blog!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není zač. :) Jsem moc ráda, že můžu pomoct a když se díky tomu zapojí ještě o několik málo lidí víc, bonus navíc. :) A děkuji. :)

   Vymazat
 4. Skvelé! Ďakujem za tip, určite do toho pôjdem. Budem viac motivovaná a pomôžem ♥

  OdpovědětVymazat