Letní den na Náplavce | Prague Food Battle | Read Eat and Live

Letní den na Náplavce | Prague Food Battle

Sedím si na Náplavce. U řeky. S burgrem v ruce a s omáčkou z něj všude kolem mě. Je teplo možná až moc, ale dá se to přežít. Okolo spousta lidí, ale jako by tu ani nebyli. Ne tak, jak mi to vadí na Staromáku, na Karlově mostě, na Hradě. Tady je to jiný. Všichni si přišli odpočinout. Najíst se. Být s blízkými. Prostě úžasná atmosféra! A já ji nasávám každou buňkou svýho těla (hlavně teda těma chuťovýma, co si budem povídat :D)

Jasně, možná bych byla spokojenější, kdybych uměla jíst jako slečna, ne jako prase, a kdybych byla dostatečně prozíravá a vzala si s sebou deodorant. Nebuďme ale tolik nároční. Bylo to úžasný!


Poslední dobou mi začíná pomalu docházet, že bych si těchhle chvil měla užít, dokud to jde. Opět přijde čas, kdy budu pospíchat domů, abych se stihla něco naučit, abych stihla něco dokončit. Už si nebudu moct jen tak sednout. Zírat kolem. Nemyslet. Jen se bavit. Bezstarostně. Bude mi to chybět. 


Stejně tak mi bude chybět léto. Možnost sednout si s kamarády ven na zem. Krmit labutě. On mi snad bude chybět i ten strach, že mi ukousnou nohu (jasně Nikol, to by určitě udělaly -_-). Co však bude to hlavní, co mi bude scházet - píšu to sem teď snad v každým článku, ale já si prostě nemůžu pomoct - moji kamarádi. Spolužáci. Bývalí. Vždyť nás tu, v Praze, zůstane tak málo. Což mi tu celkovou lásku k hlavnímu městu krapet kazí. Co já bez nic budu dělat?
Nejspíš vzpomínat na dny, jako byl tento. <3


Měj se krásně. :)Nikol

Nikol Mudrová

4 komentáře:

 1. Tam muselo být přímo nádherně co :O :) hned bych se tam taky podívala. :) Jinak máš moc pěkný blog, taky píšu tak pokud by ses chtěla mrknout, případně dát taky odběr budu moc ráda :) www.fitfoodhealthy.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo tam krásně! :) Podobný akce se na Náplavce dějou celkem často, takže se tam určitě někdy podívej. :)
   A děkuji, mrknu se. :)

   Vymazat
 2. je to pěkné, nevím jestli je to naschvál, ale pán ti tam i pěkně zapózoval a koukal i do kamery :P

  IDEY JEDNÉ HOLKY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem koukala. :DD Myslím, že to naschvál nebylo, ale kdo ví. :D

   Vymazat