Photo diary II. | Read Eat and Live

Photo diary II.

Léto je tu. S ním i konec zkoušek a prázdniny. Teda... ne tak úplně. Jen co mi skončily všechny zkoušky, začala práce. Už jsem to tu trochu nakousla - najít mě teď můžeš v nově otevřené kavárně na Vinohradech. Coffee corner bakery. Takový trochu splněný sen. 

Kávě jsem úplně propadla. Pečení a vaření mě baví už nějaký ten pátek. A teď si tím přes léto i vydělávám? Jako vůbec to není špatný, žejo. Přitom si jen stačí uvědomit, co vlastně chceš a jít si zatím. Zvlášť tady, v Praze. Chvílemi až žasnu nad tím, jak neomezené množství příležitostí tu vlastně čeká. A nejen příležitostí je tu spousta. Praha překypuje i krásnými, zajímavými místy. Pořád je tu co objevovat. Třeba taková malá, zapadlá vinárna na Výtoni. Naprosto perfektní spot pro skvělý letní večer s kamarády. Kousek od Náplavky, zmrzlinářství - co víc si přát?Nebo spousta parků a míst pro venkovní workout. Zatím Letenský sady a Stromovka vedou. Jo a mimochodem... poslední dobou jsem začala zařazovat více výbušných cvičení - výskoky, sprinty. A musím říct, že super. Při obyč běhu se mi lepší časy a to se o to ani nesnažím. Zvednu víc a už jsem zas o chlup blíže vysněnému přítahu. Ale to je zas na jiný článek. :)


Poslední, co si teď na tom našem stověžatým městě užívám, jsou trhy doslova za rohem. Krásná ranní procházka plus čerstvé ovoce, zelenina. Zatím největší kauf byly teda čerstvý celozrnný těstoviny. Nejlepší oběd za posledních pár týdnů. <3

Praha je prostě láska. <3 
Ne na první, ale na každý pohled. 

I tak už se ale těším, kam všude se přes léto podívám. :)

Měj se krásně. :)


Nikol

Nikol Mudrová

6 komentářů:

 1. Ty ty lívance máš vždycky tam krásný a nadýchaný! :)

  https://wantbefitm.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stačí udělat těsto opravdu hustý a budeš je mít taky takový. Nic jinčího v tom není. :))

   Vymazat
 2. Mňam, zbožňuju fotky jídel, to je prostě vždycky nejvíc.
  V Coffee Corner jsem už byl a je to moc fajn kavárna, krásný prostředí a výborný kafe, takže jsem tam rozhodně nebyl naposled, hlavně, když to mám kousek od bytu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že jo! Teda.. ne večer před spaním, to pak mám hlad, ale jinak... :D
   A vážně? Tak to jsem moc ráda a doufám, že přijdeš zas. :))

   Vymazat
 3. Ty fotky jídel jsou prostě úžasný :)

  OdpovědětVymazat